• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Засідання атестаційної комісії ДНЗ в онлайн режимі

Засідання атестаційної комісії ДНЗ в онлайн режимі

2020-03-31

Засідання атестаційної комісії ДНЗ в онлайн режимі

Закінчився атестаційний період для педагогічних працівників дошкільного навчального закладу. 31.03.2020 року в онлайн - режимі відбулося підсумкове засідання атестаційної комісії, на якому розглядалися результати педагогічної та методичної діяльності 14 педагогічних працівників дошкільного закладу.

За наслідками атестації 14 педагогічних працівників проатестовано на відповідність займаній посаді, 3 педагогічних працівників на присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст другої категорії», 7 працівників на присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст першої категорії», 3 педагогічних працівники на встановлення тарифного розряду, а також щодо практичного психолога Піщик В.В. ухвалено рішення про порушення клопотання перед атестаційною комісією Управління освіти і науки Білоцерківської міської ради (атестаційною комісією ІІ рівня) про відповідність раніше присвоєної кваліфікаційної категорії "спеціаліст вищої категорії" та про присвоєння педагогічного звання "практичний психолог- методист".

На думку членів атестаційної комісії всі педагогічні працівники, які атестувалися атестаційною комісією дошкільного навчального закладу, відзначилися високою активністю та результатами методичної діяльності, фаховою та педагогічною майстерністю. Чисельна когорта педагогів дошкільного навчального закладу ділиться власним педагогічним досвідом через публікації у Всеукраїнських фахових виданнях та на Wеb – сайті ДНЗ.

Кiлькiсть переглядiв: 226

Коментарi